PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!


Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, sanatseverlere takviyesini sürdürüyor. PeP’in yeni kampanyası PeP Visa Kart kullanıcılarına tüm sanat etkinliklerinde 50 indirim kazandırıyor.

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, hayatın zorluklarından ve hengâmesinden uzaklaşarak bir orta vermek isteyen tüm kullanıcılarını sanat aktifliklerine davet ediyor. Yeni kampanyasıyla sanata ve sanatseverlere katkı sunmaya devam eden PeP, Türkiye’nin her yerinde gerçekleşen tüm sinema, tiyatro, konserlerin bilet fiyatlarının 50’sini kullanıcılarına iade edecek. 31 Temmuz 2022’ye kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için PeP Visa kart sahibi olmak kâfi.

Kampanya PeP Visa Fizikî Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kapsayacak ve bilet harcamalarından kazanılacak 50 meblağ bir yıl içinde harcanabilecek. Kazanılan meblağ PeP Visa Fizikî, PeP Troy Fizikî ve PeP Sanal Kart ile yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek. Müşteri bazında olan kampanya, yiyecek, içecek harcamaları ile restoran ve gece kulübü kapsamında sayılan konser yahut aktiflikleri kapsamıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.