Makyajda Yeni Trend “Belirgin Gözler”


Bu yıl 34.üncüsü düzenlenecek Hoşluk ve Bakım İstanbul Fuarı, 17-20 Mart 2022 tarihleri ortasında, Lütfi Kırdar Milletlerarası Kongre ve Stant Sarayı – Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek. Türkiye’nin birinci ve en itibarlı fuarı Hoşluk ve Bakım İstanbul kapsamında “Beauty on the Stage” kısmında yeni makyaj modası uygulamalı eğitim ve makyaj gösterileriyle ziyaretçilere görsel sunum yapılacak…

2022 yılı trendlerinin sergileneceği Hoşluk ve Bakım İstanbul Fuarı’nda birebir vakitte; gelişmiş teknolojiler ve markaların yeni eserlerini içeren çeşitli workshoplar ziyaretçilere sunulacak.

CİLT MAKYAJLARINDA BU YILIN MODASI BRONZ TONLAR

Maske kullanımının günlük ömrün bir kesimi haline gelmesi üzerine makyaj alışkanlıkları da değişim sürecine girdi. Maskeden ötürü yalnızca gözlerin ön planda olması, göz makyajında daha bariz uygulamalara gidilmesine sebep oldu. Bu yıl ayrıyeten deri makyajlarında bronz tonlar tercih edilirken; dudaklarda parlak, ışıltılı rujlar tekrar gündemden düşmüyor. Özel günlerde ise daha çok nude tonlar gelinlerin vazgeçilmezleri ortasında yer alıyor.

Beauty Workshop” oturumlarının olacağı Hoşluk ve Bakım İstanbul Fuarı’nda alanında uzman şahıslardan sonlu sayıda iştirakçiye da uygulamalı eğitimler verilecek.

4 gün boyunca devam edecek fuarla eş vakitli olarak kategorize edilmiş aktiflik programında 15 oturum, 25 konuşmacı iştiraki ile gerçekleşecek. Fuar boyunca dal profesyonelleri dünyadaki hoşluk trendlerini, yeni eserleri, prosedürlerini anlatacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.