Muvaffakiyetle Türkiye’ye İlham Olan 8 Bayan, İşçi Bayanlar Günü’nde Radio Slow Time’de Buluşuyor


Seçkin müzik karması ile vakitsiz müziklerin adresi RadioSlow Time; “Kadınların Sesine Kulak Ver Özel Yayını” ile 8 Mart İşçi Bayanlar Günü’nde dinleyicileriyle buluşacak. Sera Kadıgil, Banu İtimat ve Sezin Akbaşoğulları üzere kendi branşlarında başarılarıyla topluma örnek olan 8 özel konuğun, kendi müzik listeleri ile yer alacağı program 16.00 ve 23.00 saatleri ortasında canlı yayınıyla müzik ziyafeti sunacak.

Her lisandan müziklere yer veren; caz, rock, soul üzere güçlü, seçkin ve dünya müziğinin en güzel örneklerini sunan RadioSlow Time, birbirinden ünlü isimlerin söyleşileri, albüm projeleri ve kendi müzik listeleriyle dahil oldukları özel program içeriklerini dinleyicilerine sunmaya devam ediyor.Emekçi Bayanlar Günü’ne özel bir konseptle dinleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan RadioSlow Time,“Kadınların Sesine Kulak Ver Özel Yayını” ile8 Mart’ta bayanların sesine kulak verecek.

RadioSlow Time Genel Yayın Direktörü Berna Kaytaz, Gazeteci ve Televizyoncu Banu İnanç, Oyuncu Sezin Akbaşoğulları, Siyasetçi ve Avukat Sera Kadıgil, Muharrir Nermin Yıldırım, Prof. Dr. Esin Şenol, Gazeteci Melda Onur ve Gazeteci Sevecen Payzın’ın kendi müzik listeleri ve iletileriyle saat 16:00’da başlayan yayın 23:00’a kadar devam edecek.

Berna Kaytaz’ınsaat 16:00’da başlatacağı özel yayın, 17:00’da Banu İnanç, 18:00’da Sezin Akbaşoğulları, 19:00’da Sera Kadıgil, 20:00’da Nermin Yıldırım, 21:00’da Esin Şenol, 22:00’da Melda Onurile devam edecek ve 23:00’da Tatlı Payzın’ın müzik listesiyle kapanışı yapacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.