Tıkla Gelsin®’e Arkadaşını Getir, Kazana Kazana Yemeye Başla!


Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarını bünyesinde bulunduran TFI TAB Besin Yatırımları’nın e-ticaret platformu Tıkla Gelsin® avantajlı kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin süratli servis restoran zinciri dal başkanı TFI TAB Besin Yatırımları’nın e-ticaret platformu Tıkla Gelsin® ‘Arkadaşını Kap Getir’ kampanyasıyla yıl boyunca lezzet severlerin yüzünü güldürecek. Arkadaşını davet eden her Tıkla Gelsin® kullanıcısı arkadaşının seçili restoranlardan yapacağı 25 TL üstü birinci alışverişinde 10 Tıkla Para kazanıyor.

Kullanıcılar Tıkla Gelsin® hesabı üzerinden “Arkadaşını Davet Et, Tıkla Para Kazan” butonu ile oluşturduğu kodu arkadaşına yolluyor. Akabinde bu kod ile kayıt olan yeni kullanıcı 25 TL üzeri birinci siparişinde arkadaşına 10 Tıkla Para kazandırıyor. Arkadaşlarını Tıkla Gelsin®’e davet eden Tıkla Para’ları kazanıyor.

‘Hem Doyuruyor Hem Kazandırıyor’

Tıkla Gelsin®’e üye olan lezzet severler; burgerden dönere, salatadan çorbaya, pizzadan lahmacuna yüzlerce lezzete bir tıkla ulaşabiliyorlar. Tıkla Gelsin® üyeleri verdikleri siparişlerde birebir vakitte Tıkla Para kazanıyor.

Vazgeçilemeyen lezzetlere bir tıkla ulaşma fırsatı sunan Tıkla Gelsin®’de 1 Tıkla Para = 1 TL kıymetinde. Bu kampanyada, lezzet severler davet ettiği arkadaşının 25 TL ve üzeri birinci siparişinden 10 Tıkla Para kazanıyor. Üstelik davet için rastgele bir sayı hududu da bulunmuyor.

Kampanyadan faydalanmak ve kazana kazana yemek isteyen lezzet severler, Tıkla Gelsin® taşınabilir uygulaması yahut web sitesine üye olup arkadaşını da davet ederek, 31 Aralık 2022’ye kadar TAB Besin lezzetlerinin tadını çıkarabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.