Lider Kocaman; Kartepe Hanımeli Pazarı Kuruluyor


Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın vaatleri ortasında yer alan Kartepe Hanımeli Pazarı kuruluyor. Kartepe Hanımeli Pazarının, Dünya Bayanlar Günü kapsamında 09 Mart Çarşamba günü Kartepe Kent Çarşısı’nda açılışı yapılacak.

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın seçim vaatleri ortasında yer alan Kartepe Hanımeli Pazarı, Kartepe Kent Çarşısı’nda her Çarşamba kurulacak. Kartepe Belediyesi meclis salonunda düzenlenen kura çekilişi ile pazarda tezgah açacak Kartepeli Bayanlar yerlerini belirledi.

KARTEPELİ BAYANLARIMIZ ÇOK MAHARETLİ

Kartepe Belediye Meclis salonunda Kartepeli bayanlarla bir ortaya gelen Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepeli bayanlarımıza dayanak vermek, aile iktisadına de katkı vermelerini sağlamak maksadıyla projemizi hayata geçiriyoruz. Bu hususta titizlikle çalışma yapıldı. Burada kıymetli olan başlamak değil, devam ettirmektir. Kartepeli bayanlarımız çok maharetlidir hasebiyle Hanımeli pazarı çok ilgi görecektir” dedi.

BU YAPTIĞINIZ İŞ ÇOK DEĞERLİDİR

“Kartepeli bayanlarımızı tebrik ediyorum” diyen Lider Kocaman “Bu işin kolay olmadığını bilmenize karşın buradasınız. Bu yaptığınız iş çok değerlidir. Burada kıymetli olan Kartepeli bayanlarımızın başarılı olmasıdır. Her vakit sizlerin yanındayız. Pazarın oluşmasında belirlenen kurallarımız vardır. Bunlara uyulması çok değerlidir. Pazarımız, Kartepe Kent Çarşı’sında kurulacaktır” açıklamasında bulundu.

BURADA DEVAMLILIK ÇOK KIYMETLİDİR

Lider Kocaman “Kartepeli bayanlarımız kendi ürettiği eserlerini burada satarak aile iktisadına katkı sağlayacaklardır. Organik ve el emeği olan eserler her vakit tercih edilmiştir. Bayanlarımız, hanımeli pazarında eser çeşitliliği ile devamlılığı sağlayarak bu pazarın başarılı olmasında en büyük katkıyı sunacaktır.” sözlerini kullandı. Kartepe Hanımeli Pazarı 09 Mart Çarşamba günü saat 11.00’de düzenlenecek merasimle hizmete açılacak. Kartepe Belediyesi Meclis Salonunda kura çekilişi yapılan Kartepe Hanımeli Pazarı, Yaz mevsiminde 29 Mart – 29 Ekim tarihleri ortasında 06.00 – 21.00, Kış mevsiminde 30 Ekim – 28 Mart tarihleri ortasında 07.00 – 19.00 saatleri ortasında hizmet verecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.