Kenan Doğulu’dan Ankara’da Müzikal Şölen


Pop müziğin sevilen sanatkarlarından Kenan Doğulu, Kerki Solfej’in tertibiyle Ankaralılarla buluştu.

5 Mart akşamı Ankara ATO Congresium sahnesinde dinleyicileriyle bir ortaya gelen Kenan Doğulu, sevilen müziklerini Ankaralılar için seslendirdi.

Konserine Birinci Adımı Sen At” müziğiyle başlayan Doğulu, Ankaralı sevenleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Başarılı sanatçı Kenan Doğulu, müzikleriyle olduğu kadar sahnedeki gücü ve sempatik tutumlarıyla da gönülleri fethetti.

Kenan Doğulu, gecenin sürprizi olarak geçtiğimiz haftalarda Fazilet Kınay iş birliğiyle yayına giren son teklisi Hezarfen”i birinci sefer canlı seslendirdi. Müziğin herkese uygun gelen gücüyle dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatan Doğulu, Yaparım Bilirsin”, Aşk ile Yap”, “ Çakkıdı” üzere hit müziklerini da müzikseverlerle daima bir ağızdan söyledi.

Kenan Doğuluya sahnede her biri alanında başarılı isimlerden oluşan güçlü orkestrası eşlik etti. Uzun bir ortadan sonra Ankaradaki sevenleriyle yine buluşmanın memnunluğunu taşıyan Kenan Doğulu, konser sonunda bitmeyen alkışlar üzerine bis yaparak Tutamıyorum Zamanı” müziğiyle geceyi sonlandırdı. Seyirciden gelen ağır istek üzerine ikinci sefer bis yapan Doğulu, Hezarfen” müziğini bir kere daha seslendirerek gecenin finalini yaptı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.